Baltikums

baltikums

Apdrošināšana kā glābējs neplānotās situācijās

Visticamāk, ka katrs latvietis, runājot par apdrošinātājiem, vismaz kādreiz ir dzirdējis par uzņēmumu Baltikums, kas jau daudzus gadus ir viens no Latvijā iecienītākajiem apdrošinātājiem. Baltikums saviem klientiem nodrošināja ne vien uzticamus pakalpojumus, bet arī plašu izvēli, jo tā klāstā bija vairāku tipu apdrošināšana, kas nozīmē, ka kaut kas piemērots bija piemeklējams katram interesentam.

Lai uzzinātu vairāk par apdrošināšanas firmu Baltikums, ir jāskatās arī uz Vienna Insurance Group ietilpst Vienna Insurance Group grupu, kuras sastāvā Baltikums darbojas vairāku gadu garumā. Vienna Insurance Group ietilpst Vienna Insurance Group grupa tūkstošiem klientu 25 valstīs nodrošina kvalitatīvus nepersonu apdrošināšanas pakalpojumus, izmantojot vairāk nekā 50 meitasuzņēmumus – mums tik pazīstamais Baltikums ir viens no tiem. Šī apdrošinātāju grupa ir vadošais apdrošināšanas uzņēmums daudzās Eiropas valstīs, kas var lepoties ar apmierinātiem un uzticīgiem klientiem jau daudzu gadu garumā.

Grupas pārstāvis Baltikums arī Latvijā un citās Baltijas valstīs ir iemantojis grupas apdrošinātājiem raksturīgo labo slavu, jo piedāvātie pakalpojumi gan cenas, gan kvalitātes ziņā pārspēj savus konkurentus. Baltikums filiāles ir atrodamas visā Latvijas teritorijā, vairāk nekā 30 pilsētās, tādēļ apdrošinātāja tīkls ir ērti pieejams katram interesentam. Zinošie klientu konsultanti ir gatavi jums sniegt jebkādu interesējošo informāciju par apdrošināšanas piedāvājumu, kā arī viņi jums palīdzēs piemeklēt tieši jums piemērotāko variantu par makam draudzīgu cenu.

Identitātes maiņa un nemainīgas vērtības

Pastāvēs tas, kas mainīsies, un arī Baltikums mainās laikiem līdzi. Vienna Insurance Group ietilpst Vienna Insurance Group grupā tika pieņemts lēmums par labu Latvijas un Baltijas pārstāvja nosaukuma maiņai, tādēļ apdrošinātājs Baltikums tika pārsaukts par InterRisk. Jaunais nosaukums tika pamatots ar vēlmi pilnvērtīgāk apgūt gan vietējo, gan starptautisko tirgu, tādēļ tagad visiem labi zināmais apdrošinātājs darbojas zem jauna nosaukuma – InterRisk. Lai gan apdrošināšanas kompānijas nosaukums grupas ietvaros tika mainīts, tomēr tā stabilās vērtības paliek; jums tāpat kā agrāk speciālistu un jomas profesionāļu vadībā tiek nodrošināts lieliskas kvalitātes serviss. Uzņēmuma darbības standarti paliek nemainīgi augsti, tādēļ uz saņemtajiem pakalpojumiem varat turpināt paļauties arī nākotnē!

Jaunais vārds InterRisk ir daļa no uzņēmuma kopējā attīstības plāna, kas palīdzēs to veiksmīgāk īstenot. Zīmola identitātes maiņa tika vienlaicīgi īstenota visās Latvijas filiālēs, bet klientu apkalpošanas speciālisti būs gatavi aprunāties ar jebkuru klientu, kuram ir kādas šaubas par notiekošo. Tā ka mainās uzņēmuma nosaukums, daudzi uztraucās par savām esošajām apdrošināšanas polisēm, un ir jāsecina, ka tam nav nekāda pamata, jo gan uzņēmuma reģistrācijas numurs, gan adrese un cita kontaktinformācija nemainās. Visi apdrošināšanas līgumi, kas ir slēgti starp klientiem un Baltikums Vienna Insurance Group nemainīgi paliek spēkā, un tajos nekādas izmaiņas nav jāveic. Ja jau bijāt InterRisk klients un izmantojat apdrošināšanas pakalpojumus, tad visas līdzšinējās funkcijas paliek nemainīgas, un jūsu apdrošināšanas polise turpinās darboties tieši tā, kā līdz šim.

Nesen InterRisk ir saskāries ar vēl vienu reorganizāciju – šoreiz apdrošinātājs ir pievienots pazīstamajam apdrošinātājam BTA, tādēļ pakalpojumi tiek sniegti kopīgi, bet, kā jau minēts, tad nemaina ne uzņēmuma vērtības, ne funkciju kvalitāti.

Izdevīgi piedāvājumi visām privātpersonām

Jau iepriekš teicām, ka InterRisk pakalpojumus izmantot var katrs, jo to piedāvājums ir daudzveidīgs. Tieši šī daudzveidība ir iemesls, kādēļ tik daudzi atbalsta šo apdrošinātāju gan Latvijā, gan visā Baltijā. Ja arī jūs esat privātpersona, kura šobrīd meklē sev piemērotu nepersonas apdrošināšanu, tad iesakām apskatīt kādu no InterRisk piedāvāto polišu veidiem.

Piemēram, katru gadu daudzi lauza galvu par sava transportlīdzekļa apdrošināšanu, jo bez tā nav iespējams iziet tehnisko apskati. Noteikti ir vērts atcerēties, ka apdrošināšanas esamība nav vien lauciņš tehniskās apskates grāmatiņā – tā ir aizsargs un palīgs neplānotās situācijās, kurās esat cietis kāda veida zaudējumus. InterRisk klientiem piedāvā tādus apdrošināšanas veidus kā OCTA, zaļā karte, robežapdrošināšanas līgums, KASKO un KASKO Mini, kā arī motociklu KASKO un velopolisi. Esam droši, ka, ja ne jums pašam, tad kādam ģimenes loceklim vai draugam tieši šobrīd var noderēt kāds no piedāvātajiem apdrošināšanas veidiem.

Ja sauszemes transporta apdrošināšana nav jums aktuāls jautājums, tad ir pieejama arī atpūtas kuģošanas līdzekļu apdrošināšana un gaisa kuģu apdrošināšana, kā arī bezpilota gaisa kuģu (dronu) apdrošināšana. Kā redzat, uzslavas, kas veltītas InterRisk piedāvājumu klāstam, ir tiešām pamatotas. Ja jums ir vajadzība ko apdrošināt – InterRisk radīs iespēju jums palīdzēt!

Vēl privātpersonu vidū populāra ir mājokļa apdrošināšana. Pēc līguma parakstīšanas jums vairs nav jāuztraucas par dabas vai cilvēku nodarītiem kaitējumiem vai postījumiem, InterRisk par visu parūpēsies, un jūs būsiet nodrošināts.

Apdrošināšana uzņēmumam atmaksājas

Lielākā daļa darba devēju saviem darbiniekiem nodrošina veselības apdrošināšanu, kad tie uz vietas veic savus darba pienākumus, bet kā ar ceļojumiem? Lūk, InterRisk piedāvā arī tādus pakalpojumus kā komandējumu, darījumu braucienu un ceļojumu apdrošināšana, tālbraucēju ceļojumu apdrošināšana, kā arī fiziskā darba veicēju ceļojumu apdrošināšana. Izmantojot šos pakalpojumus, gan darbinieks, gan darba devējs var dzīvot ar mierīgu sirdsapziņu, jo arī pārbaucienu un ceļojumu laikā viss būs kārtībā, bet, ja gadījumā rodas kāda ķibele, apdrošinātāji to atrisinās. Sirdsmiers ir viens no svarīgākajiem patīkama darba raksturotājiem, un ar InterRisk palīdzību, to var iegūt katrs strādājošais!

Lai arī Baltikums nu jau ir kļuvis par InterRisk, tomēr latviešu vidū uzticība uzņēmumam paliek nemainīga, tādēļ šis apdrošinātājs ik pa laikam rīko akcijas un piedāvā apdrošināties vēl izdevīgāk – ja arī jūs interesē kvalitatīva apdrošināšana, tad InterRisk piedāvājuma apskatīšana noteikti ir tā vērta.

Atrodiet sev labāko aizdevumu no

15 piedāvājumus
Pārbaudiet visus piedāvājumusPārbaudiet

Nosūtot pieprasījumu, naudu var saņemt 15 minūtēs!