Udostępnij

Bezprocentu kredīts

bank-banknotes-bills-box-210622

Bezprocentu kredīts: kā atrast aizdevumus ar zemu procentu likmi?

Ir daudz aizdevēju, kas vēlas sniegt aizdevumus ar zemām procentu likmēm. Sāciet meklēšanu tiešsaistē salīdzināšanas vietnēs, kas piedāvā atsauksmes un piekļuvi dažādiem aizdevējiem. Jūs varat pārskatīt iespējamās likmes un pat ievadīt daļu savas informācijas, lai iegūtu likmes cenu, mūsdienās pirmais aizdevums bez maksas un bezprocentu kredīti ir ļoti populāri, tādēļ izvēle būs liela.

Kad esat saņēmis cenas, salīdziniet tās ar vietējā finanšu iestādē pieejamo. Apsveriet iespēju apmeklēt savu banku un jautāt par personīgā aizdevuma iespējām un dalīties ar tiešsaistē saņemtajām cenām. Iespējams, ka arī vietējā krājaizdevu sabiedrība var jums piedāvāt labu aizdevuma procentu likmi, tomēr parasti bankās bezprocentu kredīts izsniegts netiek.

Neaizmirstiet apskatīt citus aizdevuma faktorus. Piemēram, maksa par iniciēšanu un citas maksas var palielināt aizdevuma izmaksas. Ko darīt, ja jums nav kvalifikācijas personīgajam aizdevumam ar zemām procentu likmēm? Ja saņemat augstākas likmes nekā vēlaties vai varat atļauties, apsveriet iespēju saņemt līdzparakstītāju, lai palīdzētu iegūt zemāku likmi, arī šādos gadījumos ir iespējams bezprocentu kredīts. Parakstītājs ir persona, kas ir atbildīga par jūsu aizdevuma atmaksu, ja pārtraucat veikt maksājumus. Kāds ar labu kredītvēsturi, kurš vēlas jūsu vārdā pieteikties, tiks uzskatīts par pretendentu un var izraisīt zemāku procentu likmi vai pat lielāku aizdevuma summu – jums tiks piešķirts maza prodentu maksšajuma vai bezprocentu kredīts. Pirms pieņemat kādu, kas paraksta jūsu vietā, tomēr saprotiet, ka tas var radīt slodzi jūsu personīgajām attiecībām, it īpaši, ja neveiksit maksājumus. Ja jūs nemaksājat par savu aizdevumu, tas var sabojāt viņu kredītvēsturi un izraisīt personisku saspīlējumu jūsu starpā.

Personīgo aizdevumu alternatīvas arī ir samērā populāras un viena no to opcijām ir bezprocentu kredīts. Varat arī meklēt veidus, kā iegūt nepieciešamo naudu, nesaņemot zemu procentu personas aizdevumu.

  • Ietaupījumi: ja jums ir uzkrājumi, naudu varat izmantot, lai apmaksātu izmaksas, nevis palielinātu parādu. Ja izmantojat ārkārtas fondu, noteikti papildiniet to, cik drīz vien iespējams.
  • Nodrošināti aizdevumi: ja jums ir kaut kas vērtīgs, jūs varat to izmantot kā nodrošinājumu, lai jums tiktu izsniegts bezprocentu kredīts. Ja, piemēram, jūsu mājās ir uzkrāts pašu kapitāls, varat to izmantot, izmantojot aizdevumu vai kredītlīniju, kas nodrošināta ar jūsu mājām. To pašu var izdarīt ar automašīnu vai citu transportlīdzekli (vienkārši nesaņemiet aizdevumu automašīnas īpašumtiesībām, kas ir dārgi).
  • Kredītkartes: tikai dažas kredītkartes var atbilst personīgā aizdevuma GPL, un, ja jums ir liegts aizdevums ar zemām procentu likmēm, jūs, iespējams, neesat tiesīgs saņemt kredītkarti ar nulles procentu piedāvājumu. Tomēr, ja tā ir ārkārtas situācija, kredītkarte var būt jūsu labākā izvēle.
  • Jūsu lietas: apsveriet iespēju pārdot preces, lai segtu savas izmaksas, nevis iekļūstiet parādos. Noskaidrojiet, vai kādas savas lietas pārdošana var samazināt aizņemto līdzekļu daudzumu.
  • Ģimene un draugi: jūs varētu saņemt palīdzību arī no ģimenes un draugiem, lai apmaksātu rēķinus.

Neatkarīgi no aizdevuma veida, bezprocentu kredīts ir iespējams un aicinām ar pieejamo informāciju iepazīties jau tagad!

Atrodiet sev labāko aizdevumu no

15 piedāvājumus
Pārbaudiet visus piedāvājumusPārbaudiet

Nosūtot pieprasījumu, naudu var saņemt 15 minūtēs!