Udostępnij

Kredīta kalkulators

500-euro-banknote-under-200-banknote-164541

Kredīta kalkulators: palīgs un organizators

Ir ļoti svarīgi aprēķināt kopējās kredītlīnijas izmaksas, ieskaitot procentu maksājumus, nevis tikai summu, kuru aizņematies vai cik daudz jūs varat atļauties maksāt katru mēnesi. Laiks, kas nepieciešams visu aizņēmumu izmaksu aprēķināšanai, ļauj plānot finanses un pārliecināties, ka jūs to patiešām varat atļauties. Piemēram, ja vēlaties īsā laika posmā aizņemties nelielu summu ar zemu procentu likmi, iespējams, ka jūs maksāsit ļoti mazus procentus (ja jūs izmantojat kredītkarti, kurā tiek iekasēti 0% procenti). Līzinga kalkulators, kredīta kalkulators un hipotekārā kredīta kalkulators var būt noderīgi palīgi plānošanā arī tad, ja esat aizņēmies kādu no šiem aizdevumiem nevis tikai ātros kredītus.

No otras puses, aizņemoties lielu naudas summu ilgā laikā, jums būs jāmaksā vairāk. Parasti produktu salīdzināšanai izmantojiet GPL. Jo zemāka GPL, jo labāk, bet arī apskatiet, cik tas kopumā maksās. Tas parasti būs ilgāka termiņa aizdevumam pat tad, ja GPL ir mazāks, un to parādīs kā kopējo maksājamo summu. Kredītu kalkulators sniegs nepieciešamo informāciju – uzziniet vairāk, izlemjot par jums vislabāko kredīta veidu.

Jāapzinās visas papildu maksas vai nodevas. Visiem aizdevumiem vajadzētu norādīt, cik daudz jūs kopumā atmaksāsit, ieskaitot procentus. Šādos gadījumos noder arī auto līzinga kalkulators vai mājokļa kredīta kalkulators, kas palīdzēs aprēķināt maksas lielākiem aizņēmumiem. Aizdevuma līgumā būs summa, kas jums būs jāatmaksā katru mēnesi. Iespējams, ka kompānija iekasēs priekšlaicīgas atmaksas maksu, ja to nokārtosit pirms termiņa. Jebkurā laikā pirms termiņa daļēja vai pilnīga kredīta atmaksa var pilnībā vai daļēji samazināt izmaksas. Jūs varat lūgt aizdevējam “norēķinu paziņojumu”, kurā parādīts, cik ietaupīsit, atmaksājot pirms termiņa.

Citas aizņemšanās formas, piemēram, overdrafts un kredītkartes, ir elastīgākas, ar minimālu atmaksu vai bez tās. Šīm vairāk noderīgs ir parastais kredītu kalkulators. Šo kredītu procentu likmes mēdz būt augstākas, un daži uzņēmumi iekasē sākotnējo vienošanās maksu.

Regulāru atmaksu plusi: šis var palīdzēt atmaksāt regulāru, fiksētu summu. Jūs precīzi zināt, kad būsit dzēsis parādu. Jums vajadzētu spēt atmaksāt aizdevumu pirms termiņa bez soda naudas (vai pirmstermiņa atmaksas maksas), tomēr vienmēr jāatceras, ka regulāri maksājumi var apgrūtināt budžeta sastādīšanu, ja ienākumi svārstās. Jūs varat noskaidrot, cik daudz jums izmaksās aizņemšanās, ja ņemsit aizdevumu vai kredītkarti, izmantojot informāciju, kas jums ir jāsniedz aizdevējiem. Saskaņā ar likumu, kad jūs piesakāties, viņiem jums jāsaka, cik jums kopumā būs jāatmaksā un cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi. Katrs kredīta kalkulators parāda jūsu ikmēneša maksājumu un kopējās procentu izmaksas, pamatojoties uz pirkuma cenu, pirmo iemaksu (ja tāda ir), procentu likmi un termiņu. Šāda rīka izmantošana kopumā var atvieglot visu kredīta ņemšanas procesu, tādēļ iesakām tam pievērsties arī jums!

Atrodiet sev labāko aizdevumu no

15 piedāvājumus
Pārbaudiet visus piedāvājumusPārbaudiet

Nosūtot pieprasījumu, naudu var saņemt 15 minūtēs!