Udostępnij

Kredīti parādniekiem

bank-note-banknote-banknotes-bill-259251

Kredīti parādniekiem un palīdzība visās situācijās

Ja domājat sakārtot savu bilanci, ņemot personīgo aizdevumu, vispirms apsveriet iespēju veikt kādu pētījumu. Kredīts parādniekiem varētu būt viena no atbildēm, kas varētu ietaupīt jums naudu. Tas notiek tāpēc, ka procentu likmes, ko aizdevēji iekasē no personīgajiem aizdevumiem, var ievērojami atšķirties, pat ja jums ir senatnīgs kredīts, liecina aizdevumu salīdzināšanas vietnes veiktā analīze. Nebanku aizdevēji bieži rūpējas, lai kredīti parādniekiem tiek izsniegti, rūpīgi apdomajot sekas. Vietne pētīja kredītņēmējiem piedāvātos trīs gadu privātos aizdevumus – privātie aizdevumi ir nenodrošināti parādi ar tipisku termiņu no trim līdz pieciem gadiem. Nebanku kreditori parasti iekasē fiksētu procentu likmi, bet viņi aizdod naudu parādniekiem, kas ir lielisks labāz gribas žests.

Kredītkaršu parādu konsolidācija ir stratēģija, kurā tiek ņemti vērā vairāki kredītkaršu atlikumi un apvienoti vienā mēnesī. Ideālā gadījumā jaunajam parādam ir zemāka gada procentu likme nekā jūsu kredītkartēm, samazinot procentu izmaksas, padarot maksājumus vieglāk pārvaldāmus vai saīsinot izmaksas periodu, šādi kredīti parādniekiem ļauj vieglāk tikt galā ar kedītu slogu. Labākais veids, kā konsolidēt kredītkartes parādu, ir atkarīgs no tā, cik liels parāds jums ir, no jūsu kredītreitinga un vēstures, no tā, vai jums ir mājas kapitāls vai ieguldījumi savā kontā, kā arī no jūsu pašdisciplīnas. Konsolidācija vislabāk darbojas tad, ja tavs galvenais mērķis ir parāda nomaksāšana. Ja ir ticis paņemts kredīts bez darba vietas ar sliktu kredītvēsturi, arī tad konsolidācija var palīdzēt.

Kredītkaršu apvienošana var kaitēt jūsu kredītreitingam, ja aizdevējs pārbaudīs jūsu kredītu, veicot sīku izmeklēšanu. Tomēr jūsu rezultāts kritīsies tikai par dažiem punktiem. Laicīgi nomaksājiet visus parādus un saglabājiet zemu kredītkartes atlikumu, lai laika gaitā to uzlabotu.

Kredītkartes refinansēšanai ir vairāki plusi: Kvalifikācijas iegūšanai nepieciešams labs līdz izcils kredīts. Parasti tiek ieturēta maksa par bilances pārskaitījumu, un tā var būt gada maksa. Šī iespēja, saukta arī par kredītkartes refinansēšanu, kredītkartes parāds tiek pārskaitīts uz bilances pārskaitījuma kredītkarti, par kuru netiek iekasēti procenti gada periodā, bieži no 12 līdz 18 mēnešiem. Pirms izvēlaties karti, aprēķiniet, vai laika gaitā ietaupītie procenti izlīdzinās maksas kartes izmaksas, jo kredīti parādniekiem mēdz slēpt dažādus šāda veida knifus. Izveidojiet budžetu, lai samaksātu parādu līdz ievada perioda beigām, jo visiem atlikumiem pēc šī laika tiks piemērota regulāra kredītkartes procentu likme.

Kredītkaršu konsolidācijas aizdevums ir vēl viens veids, kā sev palīdzēt. Fiksēta procentu likme un ikmēneša maksājums nozīmē, ka jūsu maksājumi netiks mainīti. Lai konsolidētu kredītkarti vai cita veida parādus, varat izmantot nenodrošinātu personīgo aizdevumu no krājaizdevu sabiedrības, tiešsaistes aizdevēja vai bankas. Aizdevumam vajadzētu dot zemāku GPL par parādu vai palīdzēt ātrāk to nomaksāt. Tiešsaistes aizdevēji parasti ļauj iepriekš kvalificēties kredītkartes konsolidācijas aizdevumam, neietekmējot jūsu kredītreitingu. Lielākā daļa atšķirībā no daudzām bankām un krājaizdevu sabiedrībām jums piešķirs aptuvenu likmi, neveicot sīku izmeklēšanu par jūsu kredītu, kas nozīmē, ka kredīti parādniekiem ir iespējami.

Atrodiet sev labāko aizdevumu no

15 piedāvājumus
Pārbaudiet visus piedāvājumusPārbaudiet

Nosūtot pieprasījumu, naudu var saņemt 15 minūtēs!