Udostępnij

Kredīts no 18 gadiem

business-cash-close-up-commerce-414825

Iespējas jauniešiem un kredīts no 18 gadiem

Var būt grūti piekļūt aizdevumam, kad esat jauns, parasti tāpēc, ka jums ir maza kredītvēsture vai tās vispār nav, bet labā ziņa ir tāda, ka ātrie kredīti Latvijā pieļauj to, ka tiek izsniegti ātrie kredīti no 18 gadiem, tādēļ arī jaunieši var tos izmantot. Kad aizdevuma sniedzējs veic kredīta pārbaudi, tas vēlas novērtēt risku, kuru jūs viņiem uzliekat; it īpaši, vai jūs, iespējams, veiksit atmaksu savlaicīgi, un vai jums ir iepriekšējie piemēri, kā to esat izdarījis.

Tātad, ja jums ir maza kredītvēsture vai tās vispār nav – kas, iespējams, attiecas arī uz gados jaunākiem cilvēkiem, – aizdevējam būs grūtāk spriest, cik uzticams jūs esat kā aizņēmējs. Tādēļ kredīti no 18 gadiem mēdz būt svārstīgs jautājums. Tas nenozīmē, ka, ja jūsu apstākļiem nav pieejami daži kredīti, jums diez vai tiks piedāvātas vispievilcīgākās procentu likmes.

Ja esat jaunietis ar nelielu kredītvēsturi, iespējams, varēsit saņemt personīgo aizdevumu, taču jums, iespējams, tiks piedāvāta neliela summa vai likme, kas ir augstāka par reklamēto darījumu; tas ir tāpēc, ka aizdevējs var uzskatīt jūs par riskantu aizņēmēju. Ir svarīgi izdalīt visus pieteikumus, kurus iesniedzat kredītiem, jo, ja piesakāties uz kādu un īsā laika posmā tiekat noraidīti, tas var negatīvi ietekmēt jūsu kredīta ziņojumu un kredīti no 18 gadiem būs grūtāk saņemami. Tas nākotnē var apgrūtināt citu pakalpojumu, tostarp aizdevumu un kredītkaršu, pieņemšanu. Meklējot aizdevumus, jums būs iespēja izmantot meklēšanas rīku, lai atrastu aizdevumus, kurus jūs, visticamāk, esat pieņēmis pirms pieteikšanās; tas neietekmēs jūsu kredītreitingu.

Noraidījumi negatīvi ietekmē jūsu kredītvēsturi, tāpēc vienmēr ir ieteicams pārbaudīt, izmantojot tādu rīku, lai kredīts no 18 gadiem neatstātu negatīvas sekas. Pirms personīgā aizdevuma ņemšanas varētu būt vērts jautāt, vai kāds ģimenes loceklis varēs jums aizdot naudu. Bet pat tad, ja jūs aizņematies no drauga vai ģimenes locekļa, ir svarīgi sastādīt līgumu, lai arī cik neoficiāli, norādot, kad un cik liela būs atmaksa, un noskaidrojot, vai jums būs jāmaksā kādi procenti par aizdevumu.

Ja jūs studējat universitātē, produkts, kas pieejams ar viszemākajām procentu likmēm, visticamāk, būs studentu kredīts. Ir pieejami divi aizdevumu veidi – studiju kredīti un uzturēšanas kredīti. Mācību kredīts ir paredzēts, lai apmaksātu jūsu kursus, un universitāte to ņems tieši no jūsu konta, tiklīdz to būs iemaksājis aizdevējs. Bet jūsu uzturēšanās kredīts ir paredzēts, lai jūs varētu dzīvot, kamēr mācāties un tas tiek ieskaitīts jūsu kontā katru termiņu. Summu nosaka jūsu pieteikums un personīgie apstākļi. Studentu kredīti tiek atmaksāti, kad esat sācis strādāt un nopelnījat virs noteikta ienākumu sliekšņa, un nauda tiek automātiski atskaitīta no jūsu algas.

Studiju kredīts vai arī citi iemesli, kuriem vajadzīga nauda, liek saprast, ka kredīts no 18 gadiem ir nozīmīgi jauniešiem, tādēļ arvien vairāk kreditoru tos piedavā.

Atrodiet sev labāko aizdevumu no

15 piedāvājumus
Pārbaudiet visus piedāvājumusPārbaudiet

Nosūtot pieprasījumu, naudu var saņemt 15 minūtēs!