Udostępnij

Valūtas kalkulators

one-u-s-dollar-beside-100-philippine-pesos-164560

Valūtas kalkulators kā palīgs ikdienā un ceļojumos

Internets ir devis milzīgu ieguldījumu, padarot pasauli par globālu ciematu. Ir ļoti daudz iespēju piedāvāt produktus un pakalpojumus cilvēkiem, kurus jūs, iespējams, nekad nesatiksit. Un, kad viņi būs apmierināti, maksās par viņiem, lielākoties ārvalstu valūtā, kas nozīmē, ka valūtas konvertors ir noderīga lieta. Gandrīz visi var atrast vienu vai otru lietu, ko var izdarīt tiešsaistē, lai apkalpotu klientus. Bet es jūs maldinātu, ja teiktu, ka tas ir tik vienkārši. Lai uzvarētu un iegūtu klientus, jums būs nepārtraukti jāuzlabo savs piedāvājums.

Tātad šī ziņa kalpo kā ceļvedis, lai jūs zināt, kurš valūtu kalkulators ir piemērotāks jums. Izlemiet izveidot vismaz vienu ienākumu plūsmu, kas nopelna jums ievērojamu ārvalstu valūtas kursu šogad un katru otro gadu pēc tam. Iekļaujot šo stratēģiju, finanšu brīvību sasniegsit ātrāk. Kalūtas koncertors palīdzēs ceļā uz finanšu neatkarību, it īpaši, ja jūsu galvenā darbības joma ir dolāri uz eiro vai eiro uz dolāri. Pēdējo mēnešu laikā es esmu izpētījis populārākās valūtas konvertēšanas lietotnes, lai pārliecinātos, ka es vairs nekad netieku piekrāpts, kad mainu valūtu. Šīs ir tās, kuras jums vajadzētu būs visizdevīgākās.

XE currency ir ļoti populārs valūtas kalkulators. Ja jūs lūgsit manu ieteikumu tikai vienai valūtas lietotnei, es jums teikšu, ka jādodas ar XE Currency. Tas ir pieejams gan Apple, gan Android, ļauj sekot līdzi katras valūtas reālajiem kursiem un darbojas bezsaistē. Neaizmirstiet lejupielādēt konversijas likmi katrā valstī, kuru apmeklēsit pirms došanās prom, un jums būs pavisam ērti.

Ja vēlaties, lai jūsu valūtas konvertētājs izdarītu vairāk, nekā konvertētu monētas jūsu vietā, ieskatieties vietnē CalConvert, kurā ir arī kalkulators. Kalkulatoram ir uzlabotas zinātniskās un matemātiskās funkcijas, tas saglabā aprēķinu vēsturi un ļauj konvertēt simtiem dažādu vienību papildus valūtām. Tajā ir arī diennakts atbalsts gadījumā, ja kādreiz rodas vajadzība pēc palīdzības.

Ja esat Apple lietotājs un vēlaties ērti lietojamu valūtas konvertētāju, kas neprasa atcerēties iepriekš lejupielādēt valūtas maiņas kursus, Currency Convert ir lietotne jums! Vienkārši iestatiet pamatvalūtu, un lietotne lejupielādēs pašreizējos valūtas maiņas kursus katrā valstī un parādīs tos lietotnē. Šī ir lieliska iespēja, ja uz ceļa varat aizmirst un baidāties, ka neatcerēsities iepriekš lejupielādēt likmes.

Ja jūs tirgojaties virtuālajā valūtā, My Currency Converter valūtas konvertors būs lieliska lietotne jums. Papildus valūtas maiņas kursu piedāvāšanai katrai pasaules valūtai, My Currency Converter atbalsta arī BitCoin un citas iespējas, lai jūs varētu sekot līdzi savai naudai neatkarīgi no tā, kur atrodaties un kur to glabājat. Lietotne arī automātiski atjaunina valūtas maiņas kursus jums un piedāvā kursu līdz trim zīmēm aiz komata.

Ja vienkāršība ir jūsu prioritāte, Valuta+ noteikti ir vērts apskatīt. Tas ir neticami lietotājam draudzīgs, ļoti ērti lietojams un ļauj jums atzīmēt savas iecienītākās valūtas, lai jums nebūtu jāturpina ritināt sarakstu, lai atrastu pareizo. Tas darbojas arī bezsaistē, kas ir noderīgi, ja jūs jau esat tirgū un nevarat precīzi atcerēties valūtas kursu.

Atrodiet sev labāko aizdevumu no

15 piedāvājumus
Pārbaudiet visus piedāvājumusPārbaudiet

Nosūtot pieprasījumu, naudu var saņemt 15 minūtēs!